WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ od 19 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

CZĘŚCI ZAMIENNE

rolsad czesci zamienne do ciągników i maszyn rolniczych
Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich sprzedawanych przez nas marek ciągników i maszyn rolniczych. Posiadamy duże zapasy olejów AKROS TURBO oraz AKROS MULTI do ciągników koncernu Same Deutz-Fahr Group.Prowadzimy także wysyłkową sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn oferujemy również oleję takich firm jak SDF Akros, Fusch.

 


Części wysyłamy kurierem przez co klient otrzymuje je następnego dnia roboczego dla zamówień złożonych do południa, oraz do 2 dni roboczych dla zamówień złożonych po południu.

 


 

DEUTZ FAHR czesci

 

Przeglądy w autoryzowanym serwisie gwarantują klientom spokój na długi czas, ponieważ zapewniają utrzymanie ciągnika w prawidłowym i wysokim stanie technicznym. Bez  odpowiedniej dbałości o stan techniczny maszyn nie można liczyć na to, że w czasie spiętrzenia prac maszyna nie zawiedzie. Tej jesieni DEUTZ-FAHR oferuje dodatkowe korzyści, aby utrzymać wysoką wydajność Twojego ciągnika.

Skorzystaj ze zniżki 10%* na oryginalne części zamienne i zachowaj optymalny stan techniczny ciągnika. Teraz wydasz
mniej na: filtry, paski, alternatory, rozruszniki, sprzęgła i wiele innych.

 

Serwisujemy wszystkie, nawet starsze, modele ciągników. W tym celu powstał program Evergreen, który jest gamą oryginalnych części zamiennych przeznaczonych dla modeli DEUTZ-FAHR produkowanych w latach 1968 - 1995.

 

Nie ważne ile lat ma Twój ciągnik, poświęcając mu należytą uwagę możesz zachować jego potencjał przez długi czas. Skontaktuj się z nami a otrzymasz zniżkę w wysokości 10%** na produkty z linii Evergreen. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych serwisantów DEUTZ-FAHR.

Oferta obowiązuje do 30 listopada i jest ważna tylko u dealerów biorących udział w promocji.


** Oferta obowiązuje do 30 listopada i jest ważna tylko u dealerów biorących udział w promocji. Oferta dotyczy wyłącznie modeli ciągników objętych programem Evergreen.

 

Numer telefonu : 506 118 130

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

sklep.rolsad.com

 


PROMOCJE

 

DF promocje 2018

PROMOCJE

 

 

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia